Legia Warszawa mistrzem Polski

Dodano:
Stadion Legii w Warszawie
Legia Warszawa pokonała Cracovię 2:0 w meczu 35. kolejki ekstraklasy. Warszawski klub tym samym zapewnił sobie mistrzostwo Polski.

Legia pokonała Cracovię dwoma bramkami. Pierwszą w 23 minucie strzelił Tomas Pekhart, z kolei drugą w 75 minucie Walerian Gwilia. Dzięki zwycięstwu warszawska drużyna z Łazienkowskiej zapewniła sobie tytuł mistrza Polski w sezonie 2019/2020.

W trakcie meczu kibice Legii odpalili setki rac, przez co powstał olbrzymi kłąb dymu uniemożliwiający grę. Sędzia musiał na chwilę przerwać spotkanie.

twitter

"Drużyna Legii Warszawa będzie celebrować zdobycie tytułu Mistrza Polski 2019/2020 podczas rejsu Wisłą. Rejs rozpocznie się około godziny 21:00" – czytamy na twitterowym profilu zespołu.