Mecz o wszystko. Po pierwszej połowie Polska przegrywa z Kolumbią

Mecz o wszystko. Po pierwszej połowie Polska przegrywa z Kolumbią

Dodano:
Polska - Kolumbia
Polska - KolumbiaŹródło:PAP / Bartłomiej Zborowski
O godz. 20.00 rozpoczął się mecz Polska - Kolumbia na mundialu w Rosji. W Kazaniu reprezentacja Polski gra w zmienionym składzie i innym ustawieniu. Niestety nasza reprezentacja przegrywa już 0:3.

Polska reprezentacja rozpoczęła mecz dynamicznie, napierając na bramkę rywali. Niestety po pierwszej połowie Kolumbia okazała się skuteczniejsza. Gola na 1:0 w 40 minucie zdobył Yerry Mina.W 70. minucie podwyższył Falcao. Kilka minut później strzelił Cuardado.

W porównaniu do meczu z Senegalem na boisku są aż cztery zmiany. Trener Nawałka postanowił, że dziś w pierwszym składzie nie zagrają: Thiago Cionek, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki oraz Jakub Błaszczykowski. Zastąpili ich: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski i Dawid Kownacki.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Kolumbią: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jacek Góralski, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Dawid Kownacki.

Również dziś odbył się mecz Japonii z Senegalem, spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Oznacza to, że reprezentacja Polski nie może dziś przegrać z Kolumbią. Porażka sprawi, że zespół Adama Nawałki odpadnie z turnieju po fazie grupowej.

Pierwszy mecz na mundialu Polska Przegrała z Senegalem 1:2.

Pawłowicz daje rady polskim piłkarzom. "Przede wszystkim mniej żelu na głowie"