Kraj"Co z tego, że jestem Piątek? Strzelam też w poniedziałek". Internauci nie zawiedli po meczu z Izraelem

"Co z tego, że jestem Piątek? Strzelam też w poniedziałek". Internauci nie zawiedli po meczu z Izraelem

Memy po meczu Polska-Izrael
Memy po meczu Polska-Izrael / Źródło: sportowememy.pl
Dodano 18
Polska wygrała 4:0 z Izraelem w meczu czwartej kolejki eliminacji Euro 2020. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior. Internauci w swoim stylu podsumowali spotkania. Bohaterami memów zostali przede wszystkim zdobywca pierwszej bramki Krzysztof Piątek oraz selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Memy po meczu Polska-Izrael

Pierwsza bramka spotkania padła w 35. minucie meczu. Robert Lewandowski podał prostopadle do Kędziory, a ten zobaczył wybiegającego na wolne pole Piątka, który bardzo mocnym uderzeniem przy krótszym słupku nie dał szans Arielowi Harushowi. Polacy podwyższyli prowadzenie w drugiej połowie. W 54. minucie Krychowiak zagrał prostopadle do Grosickiego, a ten spróbował dośrodkować w pole karne, lecz piłkę ręką zagrał Shiran Yeini. Sędzia odgwizdał rzut karny, a jedenastkę pewnie wykorzystał Lewandowski. Dwie minuty później biało-czerwoni strzelili trzecią bramkę. Długie podanie wykonał Zieliński, a piłka trafiła do Grosickiego, który od razu oddał strzał, z którym nie poradził sobie Harush. W 84. minucie po fatalnym wybiciu piłki przez bramkarza Izraela, futbolówkę przejął Milik, który od razu dograł do niepilnowanego Damiana Kądziora. Pomocnik wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Zydzi przez ostatnie tygodnie nakrecili i umotywowali Polakow , wyszli na boisko tak najarani, ze gdyby mogli to by trawe zarli.
    Dodaj odpowiedź 5 0
      Odpowiedzi: 0
    • Wstyd i hańba poprawnym tchórzom IP
      Poprawność polityczna czyli samozamordyzm polityczny skuła mordy komentatorom polskim....WSTYD.
      Dodaj odpowiedź 9 0
      • minka IP
        Antyżydowskie gesty podczas meczu

Dodaj odpowiedź 7 0
        • Niepoprawny IP
          A gdzie są te komentarze naszych wybitnych komentatorów że żydzi zostali zmiażdżeni,upokorzeni,zmasakrowani na kolanach przed Narodem Polskim itd. itd.Oni przy mniejszych wynikach np.3 : 0 siali nienawiść.A wczoraj Szaranowicz posikał się ze strachu przed Narodem Wys...ym.
          Dodaj odpowiedź 24 0
          • ROMAN IP
            4:0, cztery strzały antysemickie, znów straty wizerunkowe, a zdjęcie Bońka w czasie hymnu Izraela
            poszło na cały świat...
            A tu co, PAD nie gratuluje, cała Polska się śmieje...
            Dodaj odpowiedź 16 0
            • jotbart IP
              No to teraz Adam Michnik ma ogromną szansę na przeproszenie za zbrodnie stalinowskiego oprawcy swego brata Stefana. Może nawet przeprosić z zaciśniętymi zębami, ale nie aż tak, iż – z tych „nerwów” - będzie to szczękościsk, bo wtedy fizjologia nie pozwoli wypowiedzieć mu słów przeprosin. Adamie Michniku do dzieła (w końcu juz czas)! Dobrotliwi, prostoduszni Polacy wtedy mogą Ci wybaczyć wszystko.
              Dodaj odpowiedź 23 0
              • Szacki IP
                Żydki dostały wpie...ol. Może się spalą ze wstydu.
                Dodaj odpowiedź 35 1
                • anteksemita IP
                  Te memy zostały starannie dobrane, tak żeby nie było nic o żydach, roszczeniach i 447. A od takich memów aż się roi w internecie. Nie ma to jak zrobić z siebie szmaciarza:)))
                  Dodaj odpowiedź 28 4
                    Odpowiedzi: 1
                  • Londoner IP
                    Natepny mecz 3 do zera i mamy 447 ! Milo bylo zaknac parszywym oszczercom geby. Dziekujemy .