Kraj"Co z tego, że jestem Piątek? Strzelam też w poniedziałek". Internauci nie zawiedli po meczu z Izraelem

"Co z tego, że jestem Piątek? Strzelam też w poniedziałek". Internauci nie zawiedli po meczu z Izraelem

Memy po meczu Polska-Izrael
Memy po meczu Polska-Izrael / Źródło: sportowememy.pl
Dodano 18
Polska wygrała 4:0 z Izraelem w meczu czwartej kolejki eliminacji Euro 2020. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior. Internauci w swoim stylu podsumowali spotkania. Bohaterami memów zostali przede wszystkim zdobywca pierwszej bramki Krzysztof Piątek oraz selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Memy po meczu Polska-Izrael

Pierwsza bramka spotkania padła w 35. minucie meczu. Robert Lewandowski podał prostopadle do Kędziory, a ten zobaczył wybiegającego na wolne pole Piątka, który bardzo mocnym uderzeniem przy krótszym słupku nie dał szans Arielowi Harushowi. Polacy podwyższyli prowadzenie w drugiej połowie. W 54. minucie Krychowiak zagrał prostopadle do Grosickiego, a ten spróbował dośrodkować w pole karne, lecz piłkę ręką zagrał Shiran Yeini. Sędzia odgwizdał rzut karny, a jedenastkę pewnie wykorzystał Lewandowski. Dwie minuty później biało-czerwoni strzelili trzecią bramkę. Długie podanie wykonał Zieliński, a piłka trafiła do Grosickiego, który od razu oddał strzał, z którym nie poradził sobie Harush. W 84. minucie po fatalnym wybiciu piłki przez bramkarza Izraela, futbolówkę przejął Milik, który od razu dograł do niepilnowanego Damiana Kądziora. Pomocnik wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Zydzi przez ostatnie tygodnie nakrecili i umotywowali Polakow , wyszli na boisko tak najarani, ze gdyby mogli to by trawe zarli.
    Dodaj odpowiedź 5 0
      Odpowiedzi: 0
    • Wstyd i hańba poprawnym tchórzom IP
      Poprawność polityczna czyli samozamordyzm polityczny skuła mordy komentatorom polskim....WSTYD.
      Dodaj odpowiedź 9 0
      • minka IP
        Antyżydowskie gesty podczas meczu

Dodaj odpowiedź 7 0
        • Niepoprawny IP
          A gdzie są te komentarze naszych wybitnych komentatorów że żydzi zostali zmiażdżeni,upokorzeni,zmasakrowani na kolanach przed Narodem Polskim itd. itd.Oni przy mniejszych wynikach np.3 : 0 siali nienawiść.A wczoraj Szaranowicz posikał się ze strachu przed Narodem Wys...ym.
          Dodaj odpowiedź 24 0
          • ROMAN IP
            4:0, cztery strzały antysemickie, znów straty wizerunkowe, a zdjęcie Bońka w czasie hymnu Izraela