KrajAgata Duda kontra Donald Trump. Zaskakujący gest Pierwszej Damy

Agata Duda kontra Donald Trump. Zaskakujący gest Pierwszej Damy

Prezydent USA Donald Trump z małżonką Melanią Trump i przezydent RP Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą
Prezydent USA Donald Trump z małżonką Melanią Trump i przezydent RP Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą / Źródło: PAP / Paweł Supernak
Dodano
Wśród licznych powitań i uścisków dłoni szczególnie jedno spodobało się internautom i widzom. Chodzi o moment kiedy prezydent USA próbował przywitać się z polską Pierwszą Damą.

Powitanie na Placu Krasińskich rozbawiło i zachwyciło tysiące ludzi, gdyż Pierwsza Dama zachowała się może niezgodnie z protokołem dyplomatycznym, ale na pewno z klasą.

Kiedy Donald Trump chciał przywitać się z prezydentem Dudą oraz jego żoną, Agata Kornhauser-Duda zignorowała wyciągniętą dłoń prezydenta USA i najpierw uścisnęła dłoń Melanii Trump.

/ Źródło: TVP Info / Twitter/BBC News

Czytaj także

Od północy z 10 na 11 lipca trwa cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę 12 lipca. Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także