KrajLitość i trwoga salonu

Litość i trwoga salonu

Maja Ostaszewska w marszu przeciw zmianom w ustawie o ochronie środowiska, styczeń 2017 r.
Maja Ostaszewska w marszu przeciw zmianom w ustawie o ochronie środowiska, styczeń 2017 r. / Źródło: fot. Krystian Maj/Forum
Dodano
Kilka przykładów cierpień, jakie znosić muszą wyznawcy opozycji totalnej.

Program, w którym pijani celebryci plotą o historii, hitem zapewne się nie stanie. Jednak któraś ze stacji telewizyjnych mogłaby spróbować „zlokalizować” zachodni format, przygotowując analogiczny, „półliteracki” program o bieżącej polityce. Oglądalność trudno zagwarantować, ale przynajmniej zaoszczędziłaby na kosztach – wypowiadając się na ten temat, celebryci nie potrzebują do popadnięcia z stan pobudzenia graniczącego z amokiem żadnych chemicznych używek. Wystarczy kilka słów: „PiS”, „faszyzm”, „Kaczyński”, „Kościół”.

Okładka tygodnika Do Rzeczy: 48/2017
Całość dostępna jest w 48/2017 wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”
Zamów w prenumeracie lub w wersji elektronicznej:
/ Źródło: DoRzeczy.pl
/ kga
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także