KrajBal maskowy III RP dobiega końca

Bal maskowy III RP dobiega końca

Dodano
Główne media, a zwłaszcza telewizje o największym zasięgu, nie  pełnią kontrolnej, służebnej wobec obywateli funkcji. Są częścią obozu władzy i jego zbrojnym ramieniem.

Następuje zmierzch polskiej postpolityki w lekkiej i przyjemnej wersji „ciepłej wody w kranie”. PR władzy nabiera cech brutalnej propagandy i staje się ważną częścią państwa policyjnego, w jakie zmienia się III RP. Korupcja i prywata rządzących już dawno wzięły górę nad interesem państwowym. Polska jest coraz słabsza, a musi się zmierzyć z zagrożeniami międzynarodowymi i wewnętrznymi. Wszystko to tworzy sytuację bardzo groźną dla naszej przyszłości. (...)

Okładka tygodnika Do Rzeczy: 50/2014
Cały artykuł dostępny jest w 50/2014 wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”
Zamów w prenumeracie lub w wersji elektronicznej:
/ dtc
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także