KrajBujanie Polską

Bujanie Polską

"Męczeństwo" tych, którzy zostali zatrzymani przez policję, bo obrzucali jajkami rządowe auta, może dla "fanatyków" być bodźcem do odwetu / Źródło: Stefan Maszewski / Reporter
Dodano
Brutalizacja opozycji to nie tylko efekt obłędu, który jeszcze bardziej odpycha od niej Polaków. To liczenie na wywołanie awantury i interwencję zewnętrzną.

Zauważyli państwo, jak zmieniły się preferencje głównych stacji informacyjno-publicystycznych? Dwa lata temu, gdy opozycja urządzała uliczną demonstrację, TVN24 grzała ją cały dzień i zasypywała swych widzów obrazkami z ulic, a TVP Info starała się te obrazki czymś przykryć i odwrócić od nich uwagę. Od pewnego czasu jest odwrotnie – protesty, coraz bardziej zdominowane przez Obywateli RP i mnożące się organizacje o jeszcze bardziej pompatycznych nazwach oraz jeszcze dziwniejszych liderach, nie schodzą z ekranu TVP Info, podczas gdy TVN24 stara się zainteresować widzów innymi sprawami. Tak np. było podczas procedowania ustaw sądowych.

Okładka tygodnika Do Rzeczy: 51/2017
Cały artykuł dostępny jest w 51/2017 wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”
Zamów w prenumeracie lub w wersji elektronicznej:
/ dcy
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także