KrajZabił na pasach trzy kobiety. Ślady marihuany w moczu kierowcy z Kobyłki

Zabił na pasach trzy kobiety. Ślady marihuany w moczu kierowcy z Kobyłki

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Źródło: PAP / Leszek Szymański
Dodano
W moczu kierowcy, który w wigilijną noc w Kobyłce śmiertelnie potrącił na pasach trzy kobiety wracające z kościoła wykryto ślady marihuany – informuje RMF FM, które powołuje się na prokuraturę.

Według ustaleń rozgłośni, śledczy czekają jeszcze na wyniki badań krwi. Te jednak będą dopiero znane za kilka tygodni. Najbliższy miesiąc 22-latek spędzi w areszcie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w wigilijną noc ok. godz. 1:30.

Na oznakowanym i pulsującym żółtym światłem przejściu dla pieszych jeden z pojazdów zatrzymał się, aby przepuścić trzy kobiety, które wracały z pasterki i chciały przejść przez jezdnię.

Niestety, uderzyło w nie auto nadjeżdżające z przeciwnego kierunku. Kobiety zginęły na miejscu. 22-letni kierowca był trzeźwy. Został zatrzymany.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także