Kraj"Czego chcą od nas biedni Niemcy" – zaproszenie na promocję książki Ewy Polak-Pałkiewicz

"Czego chcą od nas biedni Niemcy" – zaproszenie na promocję książki Ewy Polak-Pałkiewicz

"Czego chcą od nas biedni Niemcy" - książka Ewy Polak-Pałkiewicz
Dodano
Serdecznie zapraszamy Państwa na promocję najnowszej książki Ewy Polak-Pałkiewicz, która będzie miała miejsce w czwartek 15 lutego 2018 roku, o godz. 18.00 w Klubie Księgarza na Rynku Starego Miasta 22/24 w Warszawie.

„Czego chcą od nas biedni Niemcy” to książka poświęcona relacjom Polski z Niemcami oraz sporom, które panują pomiędzy oboma państwami. Autorka w swojej pracy odwołując się do historii i kultury Polski i Niemiec, stara się ukazać drugie dno wspólnych losów obu państw.

Podczas wieczoru literackiego fragmenty książki zostaną odczytane przez Józefa Pałkiewicza, a rozmowę z autorką poprowadzi Wojciech Piotr Kwiatek.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także