KrajNie żyje Elżbieta Słoboda. Aktorka miała 59 lat

Nie żyje Elżbieta Słoboda. Aktorka miała 59 lat

Elżbieta Słoboda, aktorka
Elżbieta Słoboda, aktorka / Źródło: Wikipedia / Ja Fryta/ CC BY-SA 2.0
Dodano
Elżbieta Słoboda nie żyje. Aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej zmarła po wieloletniej chorobie w wieku 59 lat.

Informację o śmierci aktorki przekazał jej kolega Zbigniew Hołdys.

Elżbieta Słoboda była absolwentka nowojorskiej Actors Studio Drama School. Zadebiutowała 1984 roku w serialu "07 zgłoś się". Zagrała w takich produkcjach, jak "Plebania", "Szpilki na Giewoncie", "Na dobre i na złe", "I kto tu rządzi?". Aktorka była także wykładowczynią techniki aktorskiej w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Z informacji przekazanej przez Hołdysa wynika, że Słoboda od wielu lat chorowała, lecz zrezygnowała z leczenia medycyną konwencjonalną.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także