KrajMiłość w PO? "SE": Gajewska i Myrcha biorą ślub

Miłość w PO? "SE": Gajewska i Myrcha biorą ślub

Arkadiusz Myrcha, Kinga Gajewska
Arkadiusz Myrcha, Kinga Gajewska / Źródło: PAP / Tomasz Gzell
Dodano
Jak głoszą kuluarowe plotki, na ślubnym kobiercu staną w wakacje młodzi posłowie PO: Kinga Gajewska oraz Arkadiusz Myrcha – donosi dzisiejszy "Super Express".

Tabloid powołuje się na swojego informatora, według którego cywilny ślub polityków ma się odbył w pierwszej połowie wakacji. Z informacji tych wynika, że uroczystość będzie skromna i prawdopodobnie odbędzie się w plenerze. Młodzi posłowie mają nawet mieszkać już ze sobą.

"Jedyną poszlaką, że faktycznie do poselskiego ślubu dojdzie, jest błyszczący pierścionek na palcu posłanki" – pisze tabloid. Sami zainteresowani nie komentują plotek na swój temat.

Jeśli doniesienia "Super Expressu" się potwierdzą, będzie to już drugi ślub młodej posłanki Platformy Obywatelskiej. Poprzednie małżeństwo Kingi Gajewskiej trwało kilkanaście miesięcy. Rozwód odbył się w ubiegłym roku.

Czytaj także:
Posłanka PO rozstała się z mężem? "Rozwód jest przesądzony"

/ Źródło: se.pl
/ api
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także