Skandal w Poznaniu. Policja na murawie stadionu, piłkarze musieli uciekać do szatni

Skandal w Poznaniu. Policja na murawie stadionu, piłkarze musieli uciekać do szatni

Kibice Lecha Poznań rzucający race dymne podczas meczu grupy mistrzowskiej ostatniej kolejki sezonu Ekstraklasy z Legią Warszawa Źródło: PAP / Jakub Kaczmarczyk
W trakcie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa, na murawę poleciały race i świece dymne. Mecz został przerwany, a piłkarze musieli schować się w szatni.

twitter

Już kilka dni temu, do Poznania sprowadzono dodatkowe oddziały policji, a stadion był pod ścisłą kontrolą służb. Pomimo starań służb, kibice wnieśli na stadion race, które w drugiej połowie meczu poleciały na murawę.

Po tym jak na murawę wtargnęli chuligani, piłkarze uciekli do szatni, a sędziowie zdecydowali o przerwaniu spotkania.

Ponieważ wynik meczu Lech - Legia miał zadecydować o mistrzostwie Polski, a spotkanie przerwano z wynikiem 2:0 dla Legii Warszawa, nieoficjalnie to właśnie warszawski klub obronił tytuł mistrza Polski.

Źródło: Twitter / TVP Info/Polsat News