KrajSkandal w Poznaniu. Policja na murawie stadionu, piłkarze musieli uciekać do szatni

Skandal w Poznaniu. Policja na murawie stadionu, piłkarze musieli uciekać do szatni

Kibice Lecha Poznań rzucający race dymne podczas meczu grupy mistrzowskiej ostatniej kolejki sezonu Ekstraklasy z Legią Warszawa / Źródło: PAP / Jakub Kaczmarczyk
Dodano 86
W trakcie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa, na murawę poleciały race i świece dymne. Mecz został przerwany, a piłkarze musieli schować się w szatni.

Już kilka dni temu, do Poznania sprowadzono dodatkowe oddziały policji, a stadion był pod ścisłą kontrolą służb. Pomimo starań służb, kibice wnieśli na stadion race, które w drugiej połowie meczu poleciały na murawę.

Po tym jak na murawę wtargnęli chuligani, piłkarze uciekli do szatni, a sędziowie zdecydowali o przerwaniu spotkania.

Ponieważ wynik meczu Lech - Legia miał zadecydować o mistrzostwie Polski, a spotkanie przerwano z wynikiem 2:0 dla Legii Warszawa, nieoficjalnie to właśnie warszawski klub obronił tytuł mistrza Polski.

/ Źródło: Twitter / TVP Info/Polsat News
/ zma
 86
  • Anty-Mazgaj IP
    Wnoszenie rac i materiałów pirotechnicznych na mecze piłki nożnej świadczy o doskonałym przygotowaniu od strony bezpieczeństwa takich imprez.
    Cieszmy się, że nie byli to brodaci, wybuchowi amatorzy kozich wdzięków...
    Dodaj odpowiedź 9 2
      Odpowiedzi: 0
      Bydło i nic więcej...
      Chcą się bić proszę bardzo, po lasach lub w zawodach....
      Dodaj odpowiedź 6 1
      • bolek IP
        mistrz POLSKI przy czarodziejskim stoliku WSTYD
        • Arjawarta IP
          Brawa. Dążące do terroryzmu państwo polskie już tak stłamsiło Polaków, że boją się wyjść na ulicę i siłą walczyć z władzą,przepisy o napaści na policjanta i inne bzdury. Dobrze, że chociaż kibice walczą, co prawda w nie do końca słusznej sprawie, ale zawsze. Brawa
          Dodaj odpowiedź 2 11
            Odpowiedzi: 1
          • Dzikie bydło i zwykła hołota IP
            Czy organizator poniesie koszty i odpowiedzialność karną.
            Kibice powinni dostać zwrot kosztów za bilety plus odszkodowania za stracony czas, strach, itp.
            Dodaj odpowiedź 9 3
            • Mateusz IP
              Mam nadzieję, że stadion zostanie zamknięty dla meczów piłki nożnej na co najmniej cały przyszły sezon.
              Dodaj odpowiedź 20 4
              • duśpasterz IP
                Słowa Morawieckiego pokazały, że nie ma woli tego rządu aby sprawę stadionowych bandytów ostatecznie rozwiązać. Patriota bandyta, zawsze się może przydać, szczególnie jako tłum w nazistowskich pochodach - wtedy też, przy pomocy rac robią piękną oprawę.
                Dodaj odpowiedź 18 11
                • pacynek.pacynkowski IP
                  A ja się pytam.Dlaczego nie pacyfikowano teo bydła?
                  Co to ma znaczyć? Dlaczego nie mogę doczekać się państwa, które zacznie mnie bronić.
                  Dodaj odpowiedź 31 2
                  • Darek66 IP
                    Dopóki tak zwany sport będą organizować bukmacherzy, dopóty ludzie na trybunach będą mieli prawo zachowywać się skandalicznie. Kto oglądał ten mecz ten widział, że gracze Lecha potykali się o własne nogi. Dziś lepiej zarabia się przegrywając mecze, niż walcząc uczciwie na murawie. To dlatego polski sport drużynowy leży na dnie, bo po co się meczyć , podnosić poziom skoro i tak wszystko jest wyreżyserowane.