KrajKobieta wyskoczyła z okna podczas akcji ABW. Sprawę bada prokuratura

Kobieta wyskoczyła z okna podczas akcji ABW. Sprawę bada prokuratura

fot. zdjęcie ilustracyjne
fot. zdjęcie ilustracyjne / Źródło: PAP / Wojtek Kamiński
Dodano
Do tragedii doszło kiedy funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego próbowali zatrzymać Wietnamkę. Kobieta, pomimo udzielonej pomocy medycznej, zmarła. Wietnamka oraz jej partner są podejrzewani o działania w ramach zorganizowanej grupy przestępczej.

Do zatrzymania kobiety doszło na warszawskiej Ochocie. Podczas działań funkcjonariuszy ABW, Wietnamka wyskoczyła z okna mieszkania, znajdującego się na trzecim piętrze.

Jak podaje serwis RMF FM, ABW planowała zatrzymać w mieszkaniu dwie osoby. Funkcjonariusze podejrzewali Wietnamkę o działania w ramach zorganizowane grupy przestępczej. W sumie, w związku ze sprawą zatrzymano kilka osób – obywateli Wietnamu i Polski.

Sprawę śmierci Wietnamki bada warszawska prokuratura.

Czytaj także:
Były szef policji usłyszał zarzuty. Grożą mu 3 lata więzienia
Czytaj także:
Awaryjne lądowanie na lotnisku Chopina. Na pokładzie samolotu zmarł pasażer

/ Źródło: TVP Info / RMF FM
/ zma
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także