KrajKukiz narzeka na smród w Pendolino. "Jadę do Warszawy"

Kukiz narzeka na smród w Pendolino. "Jadę do Warszawy"

Paweł Kukiz
Paweł Kukiz / Źródło: PAP / Radek Pietruszka
Dodano
Swoją podróż szybkim pociągiem Paweł Kukiz zrelacjonował na Facebooku. Polityka spotkała niemiła niespodzianka.

"Jadę Pendolinem do Warszawy. To, że opóźniony 20 minut to pikuś. Ale smród, jaki panuje w okolicach restauracyjnego i dwóch - trzech wagonów jest powalający. Zapach rozkładającego się trupa" – napisał Kukiz na portalu społecznościowym.

Dodał, że obsługa pociągu "odpuściła" problem. "Załoga (przesympatyczna i młoda) mówi, że od kilku miesięcy tak capi, i że monitowali w tym temacie ale już odpuścili, bo echo. Podobno jakieś urządzenia chłodnicze padły i stąd ten smród ale już się przyzwyczaili" – relacjonuje.

"Człowiek to jednak niesamowite bydlę. Przystosuje się do wszystkiego. Po godzinie tak się do smrodu przyzwyczaiłem, że spokojnie zjadłem jajecznicę a w kiblu znajduję zapachowe ukojenie" – czytamy na facebookowym profilu polityka.

/ Źródło: DoRzeczy.pl
/ dcy
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także