Kraj"Dobrze, że chociaż dali pokopać". Memy po meczu Polska-Japonia

"Dobrze, że chociaż dali pokopać". Memy po meczu Polska-Japonia

Memy po meczu Polska-Japonia
Memy po meczu Polska-Japonia / Źródło: sportowememy.pl
Dodano 17
Polska wygrała z Japonią 1:0. W 59. minucie gola strzelił Jan Bednarek, a asystował mu Rafał Kurzawa. Japonia, pomimo przegranej, awansowała do 1/8 finału, za sprawą wygranego przez Kolumbię meczu z Senegalem. Internauci podsumowali już mecz Biało-Czerwonych. Przedstawiamy najlepsze memy.
/ Źródło: DoRzeczy.pl

• Jooma IP
      Japonia grala o pietruche i dlatego dali nam wygrac
      Dodaj odpowiedź 1 0
      • Zdezorientowany IP
        Kto mi wyjaśni, dlaczego przeszła Japonia a odpadł Senegal, skoro obie drużyny zdobyły tyle samo punktów i bramek, a i w bezpośrednim meczu zremisowały 2 : 2 ? Żółte lepsze od czarnego, czy jak?