Kraj"Daj lajka polskim strażakom". 3-latek bohaterem nowej akcji

"Daj lajka polskim strażakom". 3-latek bohaterem nowej akcji

Bohaterem nowego spotu Respect Us jest 3-letni Leon
Bohaterem nowego spotu Respect Us jest 3-letni Leon / Źródło: YouTube
Dodano
Ruszyła kolejna akcja twórców kampanii #RespectUs pod hasłem "Daj lajka polskim strażakom". Spot to forma podziękowania Państwowej Staży Pożarnej. Jego bohaterem jest 3-letni Leon.

"Tym razem postanowiliśmy podziękować polskim strażakom, którzy niedawno wyjechali do Szwecji, aby walczyć z potężnymi pożarami trawiącymi ten kraj. Bohaterem naszego najnowszego spotu jest trzyletni Leon, który w przyszłości chce zostać strażakiem" – piszą twórcy kampanii.

Spot, w którym występuje 3-latek, jest formą podziękowania dla PSP.

"Ostatnie dni napawają nas ogromną dumą bo dzięki tym dzielnym ludziom o Polsce znów usłyszał świat. Budowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju na świecie jest dziś jedną z najistotniejszych spraw. I my chcemy się do tego przyłączyć" – podkreślają twórcy.

"Wejdźmy na @KGPSP i zasypmy ich lajkami. Niech przekaz Leona dotrze do naszych w Szwecji" – zachęcają.

Czytaj także:
Sytuacja w Szwecji jest krytyczna. Walka z ogniem wciąż trwa

/ Źródło: YouTube
/ dcy
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także