KrajTekst Jana Parysa na stronie Kongresu Polonii Amerykańskiej

Tekst Jana Parysa na stronie Kongresu Polonii Amerykańskiej

Jan Parys
Jan Parys / Źródło: YouTube
Dodano
Tekst Jana Parysa "Trump, Rosja i Europa", który ukazał się w poprzednim numerze "Do Rzeczy" (30/282), został przetłumaczony i zamieszczony na stronie Kongresu Polonii Amerykańskiej.

Jaka jest aktualna polityka Waszyngtonu wobec Moskwy? Dyplomaci powinni oceniać twardą politykę międzynarodową prezydenta USA, a nie opierać się na opinii mediów – pisał na łamach tygodnika "Do Rzeczy" Jan Parys.

Jan Parys w latach 1991–1992 był ministrem obrony narodowej. W latach 2015–2018 był szefem gabinetu politycznego ministra spraw zagranicznych. W swoim tekście przeanalizował politykę międzynarodową prezydenta USA Donalda Trumpa. Artykuł Jana Parysa został zauważony przez Kongres Polonii Amerykańskiej, który opublikował go na swojej stronie internetowej w języku angielskim (tłumaczył Ted Mirecki).

Czytaj także:
Trump, Rosja i Europa

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także