KrajDziennikarz TVN do opozycji: Jak słyszymy to, jak państwo się jednoczą, to nie wiem, czy jest się czego bać

Dziennikarz TVN do opozycji: Jak słyszymy to, jak państwo się jednoczą, to nie wiem, czy jest się czego bać

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Źródło: PAP / Tomasz Gzell
Dodano
Grzegorz Kajdanowicz, prowadzący "Ławę polityków" w TVN24 był wyraźnie poirytowany kłótnią opozycji, do jakiej doszło w programie. – Jak słyszymy to, jak państwo się jednoczą, to jednak nie wiem czy jest się czego bać – stwierdził.

Politycy opozycji próbowali przekonywać się, z kim koalicja będzie lepsza, aby wygrać z Prawem i Sprawiedliwością. Bartosz Arłukowicz zwrócił się z apelem w kierunku SLD, ale Czarzasty odpowiedział mu, żeby było mniej obłudy. Z kolei Katarzyna Lubnauer stwierdziła, że tylko Koalicja Obywatelska ma szansę wygrać z PiS.

Wówczas głos zabrał Kajdanowicz, który zwrócił się do Ryszarda Czarneckiego z PiS. – Chciałem pana zapytać, czy prezes Kaczyński wespół może z prezydentem Dudą przestraszyli się jakiejś większej koalicji, jednoczenia się, ale jak słyszymy to, jak państwo się jednoczą, to jednak nie wiem czy jest się czego bać – stwierdził.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także