KrajWielka klęska Legii. Warszawski klub wyeliminowany przez mistrza Luksemburga

Wielka klęska Legii. Warszawski klub wyeliminowany przez mistrza Luksemburga

Legia Warszawa - Dudelange
Legia Warszawa - Dudelange / Źródło: PAP/EPA / JULIEN WARNAND
Dodano 69
Legia Warszawa zremisowała w rewanżu z Dudelange 2:2. Luksemburczycy poprzednie spotkanie wygrali 2:1. Oznacza to, że warszawski klub stracił możliwość awansu do Ligii Europy.

Już przegrana Legii w meczu rozgrywanym w Warszawie była wielkim zaskoczeniem. Głośno mówiono o totalnej kompromitacji i żenującym stylu gry legionistów.

Rewanżowe spotkanie odbyło się na Stade Jos Nosbaum w Dudelange. Niestety piłkarze warszawskiego klubu nie pokazali niczego lepszego. Już w 7. minucie w bardzo prosty sposób stracili gola. Po kwadransie było już 2:0. W 33. minucie legionistom udało się strzelić kontaktowego gola. A na 2:2 w 86. minucie wynik wyrównał Jose Kante.

F91 Dudelange - Legia Warszawa 2-2 (2-1), wynik dwumeczu: 4-3

Od razu widać, kto rządzi w stolycy... ten sam "POziom" umiejętności - bez źyczliwości sędziów ani rusz. Stalinowski twór CSKA Warszawa, podszywający się pod Legię, sięgnął dna.
    Dodaj odpowiedź 4 4
      Odpowiedzi: 0
    • Legia to PIS IP
      Kibice Legii to pisowcy i narodowcy, którzy maszerują z flagami i racami przy byle okazji. A co gorsza wielbią Jarosława Chromego i jego sektę. Dlatego cieszę się, że Legia przegrała, trzeba się cieszyć z każdego, nawet tak małego jak ten zwycięstwa nad pisowskim ludem.
      Dodaj odpowiedź 6 16
      • Obojętny IP
        Oto promocja Polski! Ale podobno dwa karne należały się Legii. Należały się!!!! Brzmi znajomo?
        Dodaj odpowiedź 10 6
        • Zorientowany IP
          A jednak, wielu się to podoba. Na następnym meczu będzie pełny stadion. Po co cokolwiek zmieniac?
          Dodaj odpowiedź 4 2
          • Skutki zarządzania piłką przez Bońka IP
            Pan prezes Boniek pomału osiąga ambitne cele, które mu postawiono kilka lat temu ...
            Czterech Polaków w składzie wyjściowym ... i jakieś odpady z wyprzedaży...
            Szkolenie młodzieży właściwie zwinięte. Same sukcesy...
            Dodaj odpowiedź 10 3
            • Henryk IP
              Moja żona po kilku minutach stwierdziła, że oba zespoły grają na poziomie C klasy. Niestety po utracie pierwszej bramki też to stwierdziłem i przełączyłem telewizor na inny program. Co się stało w polskiej piłce nożnej, żeby można prezentować tak niski poziom gry? Jaki sens ma zatrudnienie jakiś Afrykańczyków, gdy oni nic nie wnoszą do gry i grają tak samo beznadziejnie. Mamy w Europie chyba największą ilość klubów piłkarskich, a w ekstraklasie poziom sięgnął dna.
              Dodaj odpowiedź 18 1
              • Horacy IP
                Pod rządami PiS polska piłka nożna dosięgła dna.
                Dodaj odpowiedź 11 16
                • Paweł IP
                  Wizerunek Legi jest tak zły, że bardziej zepsuć mogłaby go tylko kampania promocyjna Polskiej Fundacji Narodowej.
                  Dodaj odpowiedź 15 3
                  • Niepodległa Polska VS UE IP
                    Obcy trener i obca Legia ja gdybym był kibicem legie nigdy nie poszedł bym na mecz z powodu braku Polaków w drużynie tego marksistowskiego tworu