KrajSamobójstwo w warszawskim metrze

Samobójstwo w warszawskim metrze

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne / Źródło: PAP / Leszek Szymański
Dodano
Ok. godz. 13 w warszawskim metrze mężczyzna rzucił się pod nadjeżdżający pociąg. W rozmowie z Polskim Radiem 24, rzecznik ZTM potwierdził, że było to samobójstwo.

– Na miejscu jest prokurator, który zbada okoliczności zdarzenia – przekazała Anna Bartoń, rzecznik prasowy metra, w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zdecydował się na tak dramatyczną decyzję.

W wyniku samobójstwa wstrzymany został ruch na pierwszej linii metra na odcinku Wilanowska - Centrum. Zostały również uruchomione dodatkowe autobusy, które mają rozładować zator w komunikacji. Dodatkowe autobusy linii "Z" mają zatrzymywać się w pobliżu stacji metra.

Pociągi na pierwszej linii metra mają kursować między stacjami Kabaty – Wilanowska oraz Młociny – Świętokrzyska.

Czytaj także:
Nożownik w warszawskim metrze
Czytaj także:
Trzaskowski planuje linie metra

/ Źródło: Polskie Radio 24, TVP Info
/ jfi
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także