Kultura i społeczeństwoTelewizja matrymonialna

Telewizja matrymonialna

Dodano
Po tańcach i śpiewach pokazywanych w telewizyjnych show przyszła kolej na programy matrymonialne. Tej jesieni telewizjeszukają żon samotnym panom

(…) Osoba z ekipy pracującej przy produkcji programu, która obserwuje to wszystko z bliska, podkreśla jego autentyzm. – To bardziej przypomina serial dokumentalny niż reality show. Nie ma scenariusza, reżyser nie mówi bohaterom, co mają robić czy mówić. Od początku była też instrukcja, by niczego nie podkręcać, nie napuszczać na siebie kandydatek, aby ten obraz był jak najbardziej prawdziwy – opowiada „Do Rzeczy” nasz rozmówca. Tak jak cała ekipa mocno kibicuje rolnikom. Chociaż, jak uważa, oni i tak są już wygrani, bo nawet jeśli dzięki telewizji nie uda im się znaleźć żon, to występ dodał im pewności siebie. (…)

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także