Obserwator mediówPawłowicz poprawia Gowina. "No dobrze, jest Pan ładny, ale raczej prezes Kaczyński. Nie per Kaczyński"

Pawłowicz poprawia Gowina. "No dobrze, jest Pan ładny, ale raczej prezes Kaczyński. Nie per Kaczyński"

Krystyna Pawłowicz, PiS
Krystyna Pawłowicz, PiS / Źródło: PAP / Tomasz Gzell
Dodano
Pojawienie się posłanki PiS Krystyny Pawłowicz na Twitterze było wydarzeniem, które odbiło się głośnym echem. Nie bez przyczyny, ponieważ parlamentarzystka znana jest z wyrazistych wpisów w mediach społecznościowych. W najnowszym tweecie Pawłowicz zwraca uwagę wicepremierowi Jarosławowi Gowinowi na to, jak wypowiada się on o politykach obozu rządowego. I czyni to... w swoim stylu.

Krystynie Pawłowicz nie podoba się to, że Gowin mówiąc o prominentnych politykach Zjednoczonej Prawicy, nie tytułuje ich odpowiednimi funkcjami, a jedynie posługuje się nazwiskami. Posłanka zwraca uwagę m. in. na postać Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego oraz Marka Suskiego.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także