Obserwator mediówArłukowicz kontra Jaki. "Niech pan wrzuci dychę tym dzieciakom". "Na Caritas dam"

Arłukowicz kontra Jaki. "Niech pan wrzuci dychę tym dzieciakom". "Na Caritas dam"

Zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy / Źródło: PAP / Bartłomiej Zborowski
Dodano
W programie "Kawa na ławę" w TVN24 doszło do spięcia między politykami PO i PiS. Powód? 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez Jerzego Owsiaka.

Prowadzący program Bogdan Rymanowski pytał Patryka Jakiego, czy wycofa się ze swoich słów o tym, że część pieniędzy zebranych do puszek w ramach WOŚP, trafia na organizację Przystanku Woodstock. Jak stwierdził dziennikarz, Jerzy Owsiak zaprzeczył temu podczas konferencji prasowej.

– Orkiestra już wcześniej została zmuszona, żeby się przyznać, że Woodstock jest organizowany z tego, że pieniądze zebrane przez WOŚP są przeciągane, nie wydawane, i w związku z tym są odsetki. I z tych odsetek część Przystanku Woodstock jest finansowana. Jestem przekonany, że ludzie, którzy wrzucają do puszek, o tym nie wiedzą – powiedział Patryk Jaki.

Wtedy do dyskusji włączył się Bartosz Arłukowicz. – Będzie się panu lepiej żyło, jak pan będzie miał mniej żółci w sobie. Niech pan wrzuci tę dychę tym dzieciakom, co stoją pod TVN-em. Będą szczęśliwe – stwierdził poseł Platformy Obywatelskiej. – Ja na Caritas dam – odpowiedział mu Jaki.

Czytaj także:
WOŚP: Licytacja krawatów Piotra Szczęsnego

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także