Obserwator mediówWassermann: Dawno nie spotkałam się z taką agresją

Wassermann: Dawno nie spotkałam się z taką agresją

Małgorzata Wasserman, PiS
Małgorzata Wasserman, PiS / Źródło: TVP
Dodano
Małgorzata Wasserman o Marku Chmaju.

W środę zeznania przed sejmową komisją śledczą badającą aferę Amber Gold złożył były wicepremier, były minister finansów Jan Vincent Rostowski. Wraz z nim na posiedzeniu pojawił się pełnomocnik Marek Chmaj, znany konstytucjonalista. Internet szybko obiegło zdjęcie, na którym widać rozmowę szefowej komisji z pełnomocnikiem Rostowskiego.

Czytaj także:
To zdjęcie obiegło Polskę. O czym rozmawiali Wassermann i Chmaj?

Teraz Małgorzata Wassermann opisuje swoje spotkanie z Chmajem. "Dla mnie najbardziej skompromitowaną osobą kończącego się tygodnia jest nie Jan Vincent-Rostowski, bo po byłym żołnierzu platformy spodziewałam się złośliwości i arogancji, lecz pan Chmaj" – napisała parlamentarzystka na Facebooku. Jak twierdzi, "dawno nie spotkała się z taką agresją".

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także