Kompromitacja Legii ze Spartakiem. Piłkarzy żegnały gwizdy

Kompromitacja Legii ze Spartakiem. Piłkarzy żegnały gwizdy

Legia - stadion
Legia Warszawa w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów przegrała 0:2 ze słowackim Spartakiem Trnawa. Kibice pożegnali zawodników gwizdami.

Mistrz Polski od początku spotkania miał olbrzymie problemy w defensywie. Już po kwadranse spotkania, kibice krzyczeli przyśpiewkę: „Legia grać, k...a mać”. Trudno się dziwić, bowiem od 16. minuty prowadził mistrz Słowacji. Warto dodać, że mógł nawet 3:0, gdyby wcześniej swoje okazje wykorzystali Erik Jirka (w 3. minucie uderzył nad poprzeczką) i Marvin Egho (jego strzał w 7. minucie instynktownie obronił Arkadiusz Malarz).

Legia była wyraźnie zagubiona, grała chaotycznie, nie stworzyła sobie żadnej okazji. W doliczonym czasie gry Spartak podwyższył, a Malarza pokonał Jan Vlasko. Wcześniej mógł to zrobić Egho, ale nie trafił do pustej bramki.

Po meczu trener gospodarzy przyznał, że jego zawodników zaatakował wirus. Nie wiadomo, czy uspokoi to kibiców i władze klubu. Przekonamy się za tydzień, gdy Legia uda się na rewanżowe spotkanie ze Spartakiem Trnava.

Źródło: DoRzeczy.pl