Liga Mistrzów: Spektakularna porażka Barcelony

Liga Mistrzów. Paris Saint-Germain vs FC Barcelona
Liga Mistrzów. Paris Saint-Germain vs FC BarcelonaŹródło:PAP/EPA / YOAN VALAT
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligii Mistrzów Barcelona przegrała na wyjeździe z Paris Saint-Germain aż czterema bramkami. Katalońska drużyna nie strzeliła żadnego gola.

Wczorajszy mecz sędziowany był przez Polaka - Szymona Marciniaka.

Pomimo klasy obu drużyn, było to zdecydowanie widowisko jednostronne. Już w pierwszej połowie Barcelona przegrywała 0:2, po strzałach: Angela di Marii oraz Juliana Draxlera.

W drugiej połowie Katalończycy próbowali zmienić stan gry, jednak rywale znacznie lepiej radzili sobie na boisku. W 55. minucie di Maria strzelił trzecią bramkę, a ostateczna porażka Barcelony przypieczętowana została w 71. minucie, kiedy czwartego gola dla Francuzów strzelił Urugwajczyk Edinson Cavani.

Jeśli Barcelona nie poradzi sobie w meczu rewanżowym na Camp Nou, zabraknie ich w ćwierćfinale LM po raz pierwszy od dziesięciu lat.

Źródło: DoRzeczy.pl