Świat"Selfie" nagiej kobiety na Instagramie rosyjskiego MON

"Selfie" nagiej kobiety na Instagramie rosyjskiego MON

Internauci spekulują, że na zdjęciu znajdowała się 26-letnia rzeczniczka rosyjskiego MON - Rossiyana Markovskaya
Internauci spekulują, że na zdjęciu znajdowała się 26-letnia rzeczniczka rosyjskiego MON - Rossiyana Markovskaya / Źródło: Facebook / Rossiyana Markovskaya
Dodano
Na oficjalnym koncie Ministerstwa Obrony Narodowej w serwisie Instagram, zamiast zdjęć manewrów wojskowych, na chwilę pojawiło się zdjęcie nagiej kobiety. Chociaż na fotografii nie widać twarzy "modelki", internauci są pewni, że jest to 26-letnia rzeczniczka rosyjskiego MON –  Rossiyana Markovskaya

Nie ma pewności czy na zdjęciu była 26-letnia Rossiyana Markovskaya, gdyż było ono tak wykadrowane, że nie widać na nim twarzy kobiety. Chociaż post został błyskawicznie usunięty ze strony, internauci zachowali jednak jego treść i w sieci rozpętała się dyskusja kim jest tajemnicza naga „modelka”i jako mogło dojść umieszczenia na oficjalnym profilu MON tego typu fotografii.

Zazwyczaj na Instagramie rosyjskiego MON pojawiają się zdjęcia manewrów wojskowych, spotkań prezydenta Władimira Putina z żołnierzami czy wojskowych uroczystości.

Czytaj także:
Amerykański aktor specjalnym wysłannikiem Rosji ds. relacji z USA

/ Źródło: Twitter / thesun.co.uk/instagram.com/Facebook/rt.com
/ zma
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także