"Do Rzeczy" nr 38: Nowy ekshibicjonizm. Jak uchronić dzieci przed samozwańczymi seksedukatorkami
Celebryci nie są wiarygodni w nauczaniu o seksie, bo w tym chodzi o przekazywanie wartości. A nie damy wartości młodym, jeśli sami nie będziemy tym żyli – ocenia w rozmowie z Łukaszem Zboralskim prof. Urszula Dudziak z KUL. I dodaje: - Nie jest to edukacja do miłości, czystości i nauczanie oparte na wartościach moralnych, ale po prostu zachęta, a nawet presja, postulowanie kontaktów niosących przyjemność seksualną, promowanie rozwiązłości.
Wojciech Wybranowski w tekście „Pojedynek jedynek” wskazuje, gdzie w Polsce dojdzie do najciekawszych pojedynków wyborczych. I gdzie zmierzą się ikony zwalczających się obozów politycznych
Sprawa „Małej Emi” dowodzi kompletnej degeneracji i zidiocenia w antypisie, a szczególnie w jego mediach – dowodzi Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Eminizacja »Gazety Wyborczej«”.
- Paweł Kukiz dogadał się z PSL. Widać wyraźnie, że jego celem jest zaszkodzić Konfederacji. Tak jak pięć lat temu miał nie dopuścić, aby Wolność weszła do Sejmu – twierdzi Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.
Na łamach „Do Rzeczy” również:
Robert Tekieli w liście otwartym do Tomasza Terlikowskiego pyta o jego wywiad dla „Gazety Wborczej” w tekście „Czy Terlikowski zdradził”.
Tomasz Terlikowski wskazuje, co dla Polski znaczą aktualne wybory w Izraelu – czy ma znaczenie, że do Knesetu prawdopodobnie nie wejdzie antypolska partia Liebermana?
Cezary Kaźmierczak w rozmowie ze Stefanem Sękowskim zastanawia się, co dla polskiej gospodarki znaczy zapowiedź ponoszenia płacy minimalnej.
Ponadto w „Do Rzeczy” trzy historyczne dodatki specjalne: „Zbrodnie sowieckie”, „Ukradzione dzieciństwo” oraz „A jednak wojna”.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 10 września 2018 r. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla:
- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)
- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.