KrajTurniej Czterech Skoczni. Kubacki na podium!

Turniej Czterech Skoczni. Kubacki na podium!

Dawid Kubacki
Dawid Kubacki / Źródło: PAP / Grzegorz Momot
Dodano 63
Dawid Kubacki zajął w Innsbrucku drugie miejsce w trzecim konkursie narciarskiego Turnieju Czterech Skoczni. Polak objął tym samym prowadzenie w klasyfikacji generalnej tych zawodów.

Lepszy od Kubackiego okazał się Norweg, Marius Lindvik, który wygrał już po raz drugi w tej edycji imprezy. Trzecie miejsce przypadło kolejnemu Norwegowi Danielowi Andre Tande.

Piotr Żyła po dobrym drugim skoku awansował z 25. na 12. miejsce. Kamil Stoch uplasował się na pozycji 15.

Czwarty konkurs w ramach Turnieju odbędzie się w poniedziałek w Bischofshofen.

Kubacki ma szansę zostać trzecim Polakiem na liście zwycięzców Turnieju Czterech Skoczni. Wcześniej zawody te (w klasyfikacji generalnej) wygrali Adam Małysz i Kamil Stoch.

Super Dawid....nasz tegoroczny BOHATER SPORTOWY .....trzymamy kciuki za zwyciestwo !!!