Kraj"Bardzo mi przykro...". Petru wbija szpilę Lubnauer

"Bardzo mi przykro...". Petru wbija szpilę Lubnauer

Ryszard Petru i Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna)
Ryszard Petru i Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna) / Źródło: PAP / Bartłomiej Zborowski
Dodano
Powraca kwestia długów Nowoczesnej. Do sprawy odniósł się założyciel partii Ryszard Petru

– Staramy się to robić [spłacać długi - red.]. Gdy długi były zaciąganie, nie byłam nawet członkiem Nowoczesnej. Jak zostałam przewodniczącą, czułam się w obowiązku, by spłacać kredyt na bieżąco. I spłacaliśmy go. Spłaciliśmy wtedy prawie milion zł naszych różnych zobowiązań – mówiła Katarzyna Lubnauer w RMF FM.

Gdy Robert Mazurek zauważył, że długi sięgały 4 mln zł, Lubnauer oceniła, że jest to "scheda po byłym przewodniczącym".

Na te zarzuty zareagował sam Ryszard Petru, "Przypomnę, że to zarząd zaciągał kredyt. Tak długo jak byłem szefem.N kredyt był na bieżąco spłacany (spłacono ok 1.5 mln PLN). Bardzo mi przykro, że Katarzyna Lubnauer nie miała świadomości, że zadłużenie trzeba obsługiwać, a pieniądze nie biorą się z nieba" – napisał na Twitterze były szef Nowoczesnej.

Czytaj także:
Lubnauer o Kidawie-Błońskiej: Wyróżnia się tym, że jest kobietą
Czytaj także:
Lubnauer uderza w PSL. "Współpraca z PiS? Szkoda"

/ Źródło: RMF FM / Twitter

Czytaj także

Od północy z 10 na 11 lipca trwa cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę 12 lipca. Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także