Obsceniczne zachowanie działacza LGBT. Pawłowicz publikuje szokujące nagranie

Obsceniczne zachowanie działacza LGBT. Pawłowicz publikuje szokujące nagranie

Dodano: 388
W sobotę wieczorem w mediach społecznościowych zrobiło się głośno o incydencie, który miał miejsce na warszawskim Nowym Świecie.
W sobotę wieczorem w mediach społecznościowych zrobiło się głośno o incydencie, który miał miejsce na warszawskim Nowym Świecie. / Źródło: Twitter / Krystyna Pawłowicz
W sobotę wieczorem w mediach społecznościowych zrobiło się głośno o incydencie, który miał miejsce na warszawskim Nowym Świecie.

W trakcie Marszu Powstania Warszawskiego doszło do kilku incydentów, których inicjatorami byli przedstawiciele środowisk LGBT. W mediach społecznościowych zrobiło się głośno o incydencie, który miał miejsce na warszawskim Nowym Świecie. Policja rzekomo kazała zdjąć tęczową flagę wywieszoną na balkonie. Na doniesienia w mediach społecznościowych zareagowała poseł Barbara Nowacka, która nie kryjąc oburzenia, domaga się wyjaśnień od Komendy Stołecznej Policji.

Jak się jednak okazało policja interweniowała nie z powodu wywieszenia kolorowej flagi, ale obscenicznego zachowania mężczyzny siedzącego na balustradzie balkonu, na którym wisiała flaga.

Internauci już wczoraj publikowali zdjęcia na których widać wspomnianego mężczyzna, dzisiaj rano była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz opublikowała nagranie, na którym widać zachowanie mężczyzny.

twittertwitter

„Zwierzę pozaludzkie”, czy zezwierzęcony człowiek...? To prowokowało wczoraj na trasie Marszu Powstania Warszawskiego Polaków czczących pamięć Zamordownej Warszawy... – napisała sędzia TK, komentując nagranie.

Czytaj też:
Profanacja figury Chrystusa. Reaguje abp Jędraszewski

Źródło: Twitter / Krystyna Pawłowicz
 388
Czytaj także