"Na prawicy bez zmian". O tym w "Do Rzeczy"
  • Wojciech WybranowskiAutor:Wojciech Wybranowski

"Na prawicy bez zmian". O tym w "Do Rzeczy"

Dodano: 
"Kukiz’15 zaczyna się rozsypywać, rozłamy widać także w Konfederacji i rolniczej partii Zgoda. Niektórzy rozstają się już nawet, zanim oficjalnie zdążą się połączyć w koalicji" – analizuje na łamach "Do Rzeczy" Wojciech Wybranowski.
"Kukiz’15 zaczyna się rozsypywać, rozłamy widać także w Konfederacji i rolniczej partii Zgoda. Niektórzy rozstają się już nawet, zanim oficjalnie zdążą się połączyć w koalicji" – analizuje na łamach "Do Rzeczy" Wojciech Wybranowski. Źródło: DoRzeczy.pl
"Kukiz’15 zaczyna się rozsypywać, rozłamy widać także w Konfederacji i rolniczej partii Zgoda. Niektórzy rozstają się już nawet, zanim oficjalnie zdążą się połączyć w koalicji" – analizuje na łamach "Do Rzeczy" Wojciech Wybranowski.

"Do połowy ubiegłego tygodnia Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała ponad 30 komitetów wyborczych, które będą mogły wystawić kandydatów w jesiennych wyborach parlamentarnych. Wśród nich także takie, których nazwy niewiele mówią wyborcom, np.: KW Polskiej Partii Ochrony Zwierząt, KW Piast – Jedność Myśli Europejskich Narodów czy KWW Jedna Polska – Ruch Oddolny" – pisze Wojciech Wybranowski.

Czytaj też:
Na prawicy bez zmian

Więcej możesz przeczytać w 35/2019 wydaniu tygodnika Do Rzeczy.

Czytaj także