"Brawo!", "mecz o wszystko dopiero przed nami". Fala komentarzy po meczu z Hiszpanią

"Brawo!", "mecz o wszystko dopiero przed nami". Fala komentarzy po meczu z Hiszpanią

Polska reprezentacja
Polska reprezentacjaŹródło:PAP/EPA / Marcel Del Pozo / POOL
Polska reprezentacja remisuje z Hiszpanami 1:1. Internauci nie kryją zadowolenia z postawy Biało-Czerwonych.

Biało-Czerwoni stracili bramkę w 25 minucie po celnym strzale Alvaro Moraty. Początkowo sędzia liniowy odgwizdał spalonego, ale powtórka nie pozostawiła złudzeń – gol był prawidłowo strzelony. Na początku drugiej połowy Robert Lewandowski wyrównał wynik, pokonując hiszpańskiego bramkarza pięknym strzałem z główki. Chwilę później Hiszpanie mieli szansę na podwyższenie wyniku, nie potrafili jednak wykorzystać rzutu karnego.

Mimo presji Hiszpanów, wynik nie uległ już zmianie do końca meczu. Teraz Biało-Czerwoni zmierzą się ze Szwecją.

Internauci chętnie komentują meczu. Użytkownicy mediów społecznościowych nie szczędzą pochwał pod adresem naszej kadry.