KrajPolityk Wiosny podbił internet. Jego spot stał się hitem

Polityk Wiosny podbił internet. Jego spot stał się hitem

Spot Marcina Walaska
Spot Marcina Walaska / Źródło: Facebook - Marcin Walasek
Dodano
Marcin Walasek z partii Wiosna nagrał spot promujący swoją kandydaturę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do filmu napisano specjalnie piosenkę discopolo. Spot szybko stał się hitem sieci. "Marcin to jest gość, który zrobi coś" – to hasło przewija się przez całą piosenkę.

"Witajcie kochani. Ta piosenka jest o Marcinie, który żyje w pięknej lubelskiej krainie. Kłoczew, Ryki, Bobrowniki. Bo to dla was to przesłanie, chodźmy wszyscy na głosowanie" – tymi słowami rozpoczyna się piosenka promująca start Marcina Walaska.

Polityk Wiosny przekonuje, że jest współautorem tekstu.

– Słowa napisałem sam ze znajomymi. Moim zdaniem ludzie są zmęczeni kampaniami, które od lat są takie same. Ja chciałem pokazać się jako osoba wesoła, a nie oderwany od rzeczywistości nadęty polityk – mówi kandydat cytowany przez „Dziennik Wschodni”.

Czy wyborcy dadzą się porwać rytmom disco-polo i zagłosują na rozśpiewanego kandydata? Dowiemy się już w niedzielę 26 maja.

Czytaj także:
"Innym razem zostałem sku***ony...”. Młody działacz Wiosny o mobbingu w partii
Czytaj także:
Biedroń pozywa polityków PO w trybie wyborczym. "Koniec z kłamstwem i manipulacjami"

/ Źródło: Facebook / Marcin Walasek, Dziennik Wschodni
/ jfi

Czytaj także

O północy z piątku na sobotę (25 na 26 maja) rozpoczyna się cisza wyborcza
[Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (26 maja). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także