-
Kraj
-
Forum EkonomiczneKrajForum Ekonomiczne w Krynicy. E-recepta początkiem rewolucji?Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy, pod patronatem tygodnika "Do Rzeczy" odbyła się debata dotycząca znaczenia e-recepty. Jak przebiegała? Zachęcamy do oglądania!
-
Forum EkonomiczneKrajForum Ekonomiczne w Krynicy. Debata o wzroście nakładów na służbę zdrowiaPodczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, pod patronatem tygodnika "Do Rzeczy" odbyła się debata oksfordzka na temat wzrostu nakładów na służbę zdrowia do 6 proc. PKB. Jak przebiegała? Zachęcamy do oglądania!
-
KrajGIF wycofuje popularny lek na astmę. Może być szkodliwy dla zdrowiaGeneralny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował o wycofaniu dwóch serii Milukante – popularnego lek na astmę.
-
Leczenie z asystą da VinciZ dr. Pawłem Salwą, urologiem, ekspertem urologii robotycznej, rozmawia Monika Długosz
-
-
-
Po pierwsze zdrowieZ prof. hab. dr. n. med. dr. h.c. multi Henrykiem Skarżyńskim, twórcą i dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowego Centrum Słuchu, rozmawia Bożena Stasiak
-
-