-
ONZ staje w obronie włoskiej pięściarki. "Narażono na przemoc"
Specjalna Sprawozdawczyni ONZ ds. przemocy wobec kobiet i dziewcząt staje w obronie włoskiej pięściarki, Angeli Carini.
Sport
-
Wymiana więźniów między Rosją a Zachodem. Jest polski wątek
Na lotnisku w Ankarze w Turcji odbyła się wymiana 26 więźniów pomiędzy Rosją i Białorusią a krajami zachodnimi.

-
Watykan wzywa partie polityczne Wenezueli do "demokratycznego współistnienia"
Stolica Apostolska wezwała wszystkie partie polityczne w Wenezueli do dialogu i „pokojowych postaw”, w związku z doniesieniami o około 20 ofiarach śmiertelnych podczas protestów po niedzielnych wyborach prezydenckich.
ReligiaObserwator mediów
-
Mężczyźni wypychają kobiety ze sportu. Rowling: Uderzył ją w głowę, zniszczył ambicje
Brytyjska pisarka J.K. Rowling w dosadnych słowach skomentowała skandal, do jakiego doszło podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.
OpinieSport
-
"Musiałam uratować swoje życie". Włoska bokserka poddała się w walce z biologicznym mężczyzną
Włoska zawodniczka Angela Carini poddała się w walce z transseksulanym mężczyzną po otrzymaniu potężnego ciosu w głowę.
Sport
-
Konferencja pro-LGBT. Papież Franciszek: Będę duchowo z Wami wszystkimi
Papież Franciszek wysłał do o. Jamesa Martina SJ odręcznie napisany list, w którym zapewnia o duchowym wsparciu.
ReligiaRodzina
-
Podano imię i nazwisko mordercy dzieci z Southport
Morderca dzieci z Southport to Axel Muganwa Rudakubana. Jego rodzice to Rwandyjczycy. Rodzina mieszkała w wiosce niedaleko miasta.
Obserwator mediów
-
"Skandaliczne". Trump reaguje na zachowanie reporterki ABC News
Były prezydent USA Donald Trump pojawił się w Chicago na konwencji Krajowego Stowarzyszenia Czarnych Dziennikarzy (NABJ).

-
W co gra Łukaszenka? "Zagrywka, dezinformacja"
Jakie intencje, otwierając granice Białorusi, może mieć Alaksandr Łukaszenka?
KrajOpinie
-
Iga Świątek przegrała w Paryżu. Powalczy o brązowy medal
Niestety Iga Świątek przegrała półfinał igrzysk w Paryżu. Na pocieszenie polskiej tenisistce pozostała rywalizacja o brązowy medal.
SportKraj