KrajMocne słowa Żukowskiej: To robienie z ludzi idiotów

Mocne słowa Żukowskiej: To robienie z ludzi idiotów

Anna-Maria Żukowska
Anna-Maria Żukowska / Źródło: PAP / Leszek Szymański
Dodano
– Wyborcy Lewicy idiotami nie są – podkreśliła Anna Maria Żukowska.

Rzecznik Sojuszu Lewicy Demokratycznej była dziś gościem programu "Kwadrans Polityczny" na antenie TVP1. Posłanka odniosła się do spadających notowań kandydata Lewicy na prezydenta Roberta Biedronia.

Czy będzie powtórka ze scenariusza napisanego przez Platformę Obywatelską, w którym przy drastycznym spadku poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zdecydowano o zmianie kandydata? Na taką sugestię Anna Maria Żukowska odpowiedziała stanowczo.

– Uważam, że jak się zmienia kandydata, który miał być wcześniej „najwspanialszym” i „najcudowniejszym” kandydatem, to się robi z ludzi idiotów – przyznała. Posłanka podkreśliła, że Lewica nie ma zamiaru serwować swoim wyborcom "takich głupich opowiastek". Jak dodawała, jeśli najpierw przekonujemy, że jeden kandydat jest najcudowniejszy, ale później to ten drugi jest najcudowniejszy, to "tutaj coś się nie klei z logiką". – Wyborcy Lewicy idiotami nie są – wskazała.

Czytaj także:
"Mamy tego dość". Budka żąda przeprosin od Kaczyńskiego
Czytaj także:
Dobre wieści dla Andrzeja Dudy. Najnowszy sondaż prezydencki

/ Źródło: TVP Info

Czytaj także

Od północy z 10 na 11 lipca trwa cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę 12 lipca. Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także