-
KO ma mieć własny raport o Nawrockim
Według doniesień medialnych, Koalicja Obywatelska ma własny raport dot. Karola Nawrockiego.
Kraj
-
Nieoficjalnie: Lewica wybrała kandydata na prezydenta
Lista kandydatów partii sejmowych w wyborach prezydenckich w maju 2025 roku jest już niemal pełna. Są nowe informacje nt. Lewicy.
Kraj
-
USA chcą, aby Ukraina posłała na front 18-latków
Sekretarz stanu USA Antony Blinken wezwał Ukraińców, by wysłali na front 18-latków.
Świat
-
Sejm: Komosa chce, by Kaczyński przeprosił Polaków
Autor obraźliwego wobec śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego wieńca, przedsiębiorca Zbigniew Komosa, zabrał głos w Sejmie.
Kraj
-
Gruzja. Lider opozycji brutalnie pobity i aresztowany
Lider jednej z gruzińskich partii opozycyjnych Nika Gwaramia został pobity do nieprzytomności, a następnie zatrzymany przez policję w Tbilisi.
Świat
-
Incydent na Bałtyku. Rosja wystrzeliła w kierunku śmigłowca
Szefowa MSZ Niemiec ujawniła, że załoga rosyjskiego statku wystrzeliła amunicję sygnalizacyjną w stronę śmigłowca, który wykonywał lot rozpoznawczy.
Świat
-
Trzaskowski twierdzi, że kupuje w Hali Mirowskiej. Klienci nigdy go nie widzieli
Posłowie PiS sprawdzili, czy zgodnie ze swoją deklaracją Rafał Trzaskowski to stały klient Hali Mirowskiej.
Kraj
-
Siostrzenica Putina się wygadała. "To tajne, proszę usunąć z dokumentów"
Sekretarz stanu w rosyjskim resorcie obrony, prywatnie siostrzenica Władimira Putina, ujawniła tajne dane.
Świat
-
Szymon K. zabił ks. Lachowicza. Nie trafi do aresztu
Szymon K., który w bestialski sposób zamordował ks. Lecha Lachowicza, został uznany za niepoczytalnego.
Kraj
-
Chcą odebrać immunitet Kaczyńskiemu. "Nie wyrażam zgody"
Sejmowa komisja regulaminowa rozpatruje wnioski o odebranie immunitetów posłom PiS. Wśród nich jest Jarosław Kaczyński.
Kraj