KrajPolska blogerka wzbudziła kontrowersje. Wszystko przez jeden film

Polska blogerka wzbudziła kontrowersje. Wszystko przez jeden film

"Bitwa o cukierki" / Źródło: YouTube
Dodano
Jedna z najbardziej znanych polskich blogerek udała się na wakacje na Madagaskar. Jednak filmik, który umieściła Szusz w internecie wywołał wiele kontrowersji.

Profil Szusz śledzi na Instagramie ponad 146 tysięcy internautów, zaś kanał na Youtube subskrybuje ponad 215 tysięcy osób. Obecnie blogerka przebywa na wakacjach na Madagaskarze. Jeden z jej filmów wywołał jednak prawdziwą burzę.

Na nagraniu "Bitwa o cukierki" widać, jak blogerka rozdaje cukierki okolicznym mieszkańcom. Dzieci przepychają się, niektóre zaczynają płakać. W dodatku w pewnej chwili partner blogerki postanowił poprosić kobietę o cukierka, głośno się przy tym śmiejąc. Calej sytuacji przypatrywali się inni turyści.

O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także