SportPZPN ogłosił kolejnych rywali Polski. Z kim i gdzie zagramy?

PZPN ogłosił kolejnych rywali Polski. Z kim i gdzie zagramy?

Piłkarze reprezentacji Polski, od lewej: bramkarz Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki, Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski podczas treningu drużyny w Warszawie.
Piłkarze reprezentacji Polski, od lewej: bramkarz Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki, Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski podczas treningu drużyny w Warszawie. / Źródło: PAP / fot. Bartłomiej Zborowski
Dodano
Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił kolejnych rywali reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zagrają z Irlandią i z Czechami.

11 września Polacy zmierzą się z Irlandią we Wrocławiu, a 15 listopada z Czechami w Gdańsku. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 20.45, transmisja w TVP.

Spotkania towarzyskie zostaną rozegrane pomiędzy rywalizacją w Lidze Narodów. Rywalami Polaków w tych rozgrywkach są Włosi i Portugalczycy.

/ Źródło: PZPN
/ kga
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także