ŚwiatFrancja w finale mistrzostw świata!

Francja w finale mistrzostw świata!

Samuel Umtiti, Francja - Belgia
Samuel Umtiti, Francja - Belgia / Źródło: PAP/EPA / GEORGI LICOVSKI
Dodano 25
Francja wygrała z  Belgią 1:0 w pierwszym meczu półfinałowym mistrzostw świata w Rosji. Geograficzni sąsiedzi rywalizowali ze sobą na stadionie w w Sankt Petersburgu.

Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W drugiej połowie gola dla Francji w 51 minucie strzelił obrońca Samuel Umtiti i to był gol, który dał trójkolorowym zwycięstwo.

Drugą półfinałową parą jest Anglia - Chorwacja, mecz już jutro o godz. 20.00.

Czarno to wszystko widze ;-)
    Dodaj odpowiedź 0 0
      Odpowiedzi: 0
    • vdfbh IP
      Afryka mistrzem świata!!
      • zumka IP
        Sam widok czarnoskórych zawodników obu drużyn mnie obrzydza. To nie Europa to Afryka dzika .
        Dodaj odpowiedź 1 1
        • Duke of York IP
          Ludziska Chorwacja nie ma najmniejszych szans z Angolami !!!!
          Dodaj odpowiedź 3 4
          • Koth Behemoth IP
            "Została Chorwacja i kalifaty", napisał jeden z przedmówców.... - No dokładnie; chociaż tak, tak dokładnie, to Angole mają prawo do paru "ubogaconych pigmentowo" kopaczy w swojej nacional team: mieli egzotyczne kolonie. Wolałbym np. Słowenię w tej fazie rozgrywek (no bo Serbowie są... - no nieobliczalni są), ale jednak: słowiańska dusza ..... Hrvatskaaaaaaa!!! (mam nadzieję); Mój ty Boże.... - ależ ja jestem homofobiczny, nacjonalistyczny, zacofany i nie-internacjonalistyczny....; no i oczywiście, zważywszy na poprzednie ekspiacje - antysemicki.....; jak żyć Panie B.? - jak z tym żyć...? No jakoś trzeba!
            Dodaj odpowiedź 4 6
            • Azetka IP
              Czy Francja to jakiś kraj w Afryce?
              Dodaj odpowiedź 18 3
                Odpowiedzi: 1
              • Arjawarta IP
                W drużynie Francji na 11 zawodników 6 czarnych, w drużynie Belgii 4 białych. Po co oglądać taki syf?
                Dodaj odpowiedź 21 4
                • juzeck IP
                  Została Chorwacja i kalifaty.
                  Dodaj odpowiedź 17 2
                  • czarny kot IP
                    nie do wiary ale podobno kiedyś na zachodzie żyli biali ludzie a teraz mamy ni pies ni wydra i jeszcze nam mówią że Francja wygrała
                    Dodaj odpowiedź 26 2
                    • R.Teks IP
                      Wypada nadmienić, że szwindlu przez FIFA ciągle dalszy rwa w najlepsze. Wyznaczony słabiutko sędzia zezwala zabojadom na wszystko. Koszuli równo z trawą. nawet tak wyśmienicie piłkarze jak Grizmann i Mbeppe. Dziekivtolerancji jakiegovgowniarzyka bodaj z Urugwaju francuzjivjuz sa w finale.vbo cóż jakaś maleńka Belgia nie wiele się liczy w wielkiej polityce futbolowej w której prezydenci FIFA czują się również z z Mactonem i Putinem, co mogliśmy oglądać "obrazkach puszczanych z Moskwy czy St. Petersburga.
                      Szwindel trwa w najlepsze. Teraz w Rosji a za 4.lata w gorącym (upalnym):Kuwejcie.
                      A w skarbu FIFA górka ropo-dolarkow rośnie. A kopaczom da się dodatkową kasę, aby e czuli się pokrzywdzeni. Skrzywdzony już kilka drużyn i to boleśnie jak choćby Japończyków właśnie z Obelgami, Serbów kilka innych. A jutro spróbują
                      "obiektywnie"potraktowac Chorwatów. Bo kasa musi się zgodzić w finale. Nie po to Macron się zjawił w Rossyi. A "prezydent" FIFA nie odstepuje go na krok.
                      A gawiedź ma się cieszyć i bić brawo. I wyrażać miłość do atomowo-gazowego cara. Urra !