Na łamach „Do Rzeczy” również:
– Czy środowiskom kreującym Pawła Juszczyszyna na bohatera walki o wolne sądy oraz ofiarę represji znane były jego przeszłość i jego orzeczniczy bagaż? Czy kolejna próba rokoszu ma szanse się udać? – rozważa Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Drugi etap rokoszu”.
– Polska rosła w siłę, ludzie żyli dostatniej. Aż tu nagle wszystko diabli wzięli – pisze Wiesław Chełminiak w artykule „Pod znakiem Snopka”.
– Konstytucja wymaga już zmian – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.
– Po latach od wprowadzenia stanu wojennego zapadają wreszcie wyroki skazujące ludzi ówczesnej władzy i służb odpowiedzialnych za bezprawne pozbawienie wolności opozycjonistów – zauważa Piotr Litka w tekście „Sprawiedliwość po 40 latach”.
– Zamach na giełdę, ambasadę USA w Londynie i Borisa Johnsona. To tylko niektóre cele powiązanej z Al-Kaidą organizacji, której członkiem był Usman Khan. Mimo to terrorysta odzyskał wolność aż osiem lat przed terminem i zabił dwie młode osoby. Gdyby nie bohaterski Polak, za błąd obrońców praw terrorystów życiem zapłaciłoby jeszcze więcej ludzi – pisze Jacek Przybylski w artykule „Jak islamista oszukał system”.
– 5G to piąta generacja technologii sieci bezprzewodowej. Ma być szybsza, inteligentniejsza i mniej energochłonna niż sieć 4G. Smartfony będą znacznie szybciej pobierać dane, z siecią będzie się mogło łączyć więcej urządzeń, a technologia ma rozwijać tzw. Internet rzeczy – zauważa Tomasz Cukiernik w tekście „(Nie)bezpieczna technologia?”.
Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Łukasz Majchrzyk o kolejce chętnych do zatrudnienia Roberta Kubicy.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 9 grudnia 2019.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.