Na łamach „Do Rzeczy” również:
– PiS może wygrać i nie przejąć władzy – mówi dr hab. Jarosław Flis, socjolog, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.
– Czarno-białe fotografie i kolorowane pocztówki – tylko tyle pozostało po Konstantynopolu – pisze Wiesław Chełminiak w artykule „Atlantyda znad Bosforu”
– Kardynał Gerhard Ludwig Müller to jedna z najważniejszych postaci Kościoła ostatnich lat. Niestety, w czasach radykalizacji procesów rewolucyjnych wewnątrz Chrystusowej Owczarni postawa, którą prezentuje, może nie wystarczyć do uratowania wiary – zauważa Krystian Kratiuk w tekście „Tylko radykalizm uratuje Kościół”.
– 17 września rozpoczął się wyzwoleńczy pochód Armii Czerwonej. A do wojny doprowadziła agresywna polityka Warszawy – tak uważa część rosyjskich historyków, publicystów i polityków – pisze Maciej Pieczyński w artykule „Historia po rosyjsku”.
– Ten dokument może nie tylko zniszczyć pozytywny wciąż w mediach obraz papieża Franciszka, lecz także doprowadzić do gigantycznego skandalu w Watykanie i Stanach Zjednoczonych. Oświadczenie abp. Carla Marii Viganò to w Kościele coś na kształt bomby atomowej – zauważa Tomasz P. Terlikowski w tekście „Kościelna bomba atomowa”.
– Za oceanem ruszyła machina, która ma jeden cel: zniszczyć Trumpa. Mimo zeznań jego byłych współpracowników, afery z gwiazdkami porno oraz informacji o romansie z pokojówką poparcie dla gospodarza Białego Domu utrzymuje się niemal na rekordowym poziomie – pisze Jacek Przybylski w artykule „Seks, kłamstwa i Donald Trump”.
– Stawiamy na budownictwo drewniane – mówi Henryk Kowalczyk, minister środowiska, w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.
Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gocieko filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 3 września 2018.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.