KrajNapad w Rossmannie. Ranna 1,5-roczna dziewczynka

Napad w Rossmannie. Ranna 1,5-roczna dziewczynka

Rossmann
Rossmann / Źródło: PAP/EPA / Holger Hollemann
Dodano
Do zajścia doszło w sklepie tej sieci przy ul. Głogowskiej w Poznaniu.
W piątek 20 lipca do sklepu Rossmann wtargnął złodziej, który próbował ukraść kosmetyki. Uciekając, zranił 1,5-roczną dziewczynkę. Poszkodowane dziecko z obrażeniami twarzy trafiło do szpitala, a policja wciąż szuka odpowiedzialnego za napad.


– Dostaliśmy takie zgłoszenie koło godziny 11. W drogerii przy ulicy Głogowskiej mężczyzna próbował ukraść kosmetyki, jednak dzięki reakcji ochrony, nie udało mu się to. W czasie szarpaniny próbował wydostać się ze sklepu. Uciekając, wpadł na dziewczynkę, która następnie została odwieziona do szpitala – mówi Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w rozmowie z "Głosem Wielkopolskim".

/ Źródło: "Głos Wielkopolski", FAKT24
/ bma
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także