Plan dniaDrugi dzień prac komisji sejmowych, prezydent w Wietnamie

Drugi dzień prac komisji sejmowych, prezydent w Wietnamie

Prezydenci Polski i Wietnamu
Prezydenci Polski i Wietnamu / Źródło: PAP / Jacek Turczyk
Dodano
O godz. 9:00 sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka ma kontynuować rozpatrywanie prezydenckiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym. Godzinę później rozpoczną się prace sejmowej komisji nadzwyczajnej, która będzie kontynuować rozpatrywanie dwóch projektów: PiS i Kukiz ’15 dot. ordynacji wyborczej. Z kolei prezydent Andrzej Duda będzie dzisiaj kontynuować swoją podróż po Wietnamie.

Na dziś zaplanowano udział prezydenta Andrzeja Dudy w otwarciu spotkania z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami.

O godz. 10:30 w Biurze Krajowym PO odbędzie się konferencja prasowa PO, na której zostanie przedstawiona "totalna propozycja" dla gospodarki.

Dziś rozpoczyna się także 5. szczyt UE-Unia Afrykańska, który odbywa się w Abidżanie. O godz. 12:30 premier Beata Szydło weźmie udział w śniadaniu wydawanym na cześć przewodniczących delegacji, a o 13:30 – w sesji inauguracyjnej. Na godz. 15:50 zaplanowano family photo, na 16:00 – pierwszą sesję plenarną, a na 18:00 – drugą sesję plenarną.

/ Źródło: 300polityka.pl
/ kga
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także