Wielka Brytania oddała obywatelom pieniądze zgromadzone w ramach jednego z emerytalnych filarów. Mogą je zagospodarować wedle uznania. W Polsce to rząd w pełni dysponuje naszymi składkami. I przekłada je z szuflady do szuflady.
Ceny nieruchomości w Grecji od 2008 r. spadły już o mniej więcej 40 proc., a eksperci szacują, że w najbliższych miesiącach potanieją jeszcze o 10–20 proc.
Roszczeniowi, mało zaangażowani, nielojalni – tak są dziś postrzegani jako pracownicy. W rzeczywistości pokoleniem Y, czyli ludźmi urodzonymi w latach 80. ubiegłego stulecia, kieruje przede wszystkim ambicja
Program zaprezentowany przez Beatę Szydło wpisuje się w stosowane w świecie Zachodu metody ingerencji państwaw gospodarkę. Jej skala rośnie wszędzie, tak będzie też w Polsce