Pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej” przeszedł ulicami Warszawy tegoroczny Marsz Wolności i Suwerenności zorganizowany przez Konfederację. Środowiska wolnościowe, narodowe i konserwatywne konsekwentnie sprzeciwiają się pomysłom segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień. Przedstawiciele formacji wielokrotnie tłumaczyli, że nie opowiadają się przeciwko szczepieniom na COVID-19, a jedynie za respektowaniem dobrowolności w tym zakresie.
Wydarzenie bardzo nie spodobało się prof. Magdalenie Środzie. Swoje oburzenie wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego wyraziła w poście opublikowanym w mediach społecznościowych. "Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe... Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu" – napisała.
Czytaj też:
Środa ma nadzieję, że "gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło"
Wpis Magdaleny Środy był jednym z tematów najnowszego odcinka "Polska Do Rzeczy". – Mam wrażenie, że wraz z upływem czasu nie zmienia się jedna rzecz - szczucie różnych grup na siebie. Mam teraz na myśli wypowiedź Magdaleny Środy wobec osób niezaszczepionych. Wyraziła nadzieję, aby te osoby zeszły z tego świata – zaczął Paweł Lisicki.
– Wyobraźmy sobie, że ktoś by wyraził nadzieję, że homoseksualiści wymrą bezpotomnie i bardzo im dobrze. Z jednej strony wiadomo, że Magdalena Środa jest przedstawicielką tych frustratów, którą było szczególnie widać podczas imprezy Nike. Jedyne, co potrafią, to przekląć. To urojenie wyższościowe połączone z frustracją. W końcu my jesteśmy ci lepsi, a ci gorsi powinni nas słuchać. Tylko, że nie słuchają i mają nas gdzieś – mówił Rafał Ziemkiewicz.
Zwiastun najnowszego odcinka "Polska Do Rzeczy" (cały program dostępny jest po zalogowaniu):
Polska Do Rzeczy
Aby oglądać ten i kolejne odcinki programu wystarczy wybrać jedną ze specjalnych cyfrowych ofert.
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę miesięczną z autoodnowieniem oraz oferty czasowe, z dodatkowymi prezentami do czytania.
Subskrybenci, którzy mają obecnie aktywną dowolną ofertę cyfrową mają w ramach tej subskrypcji możliwość obejrzenia programu.
Oprócz możliwości oglądania programu wraz wykupioną subskrypcją otrzymacie Państwo dostęp do wydań tygodnika "Do Rzeczy" i czytania ich w formatach PDF,
MOBI, EPUB oraz bezpośrednio na naszej stronie. Ci z Państwa, którzy wybiorą ofertę pakietową z miesięcznikiem "Historia Do Rzeczy" otrzymają
również możliwość pobrania go w formacie pliku PDF. Ale to nie wszystko.
Wraz z wybraniem subskrypcji cyfrowej otrzymujecie Państwo możliwość czytania na dorzeczy.pl dodatkowych artykułów naszych autorów:
Pawła Lisickiego ("Na pierwszy dzień tygodnia"),
Rafała A. Ziemkiewicza („Subotnik Ziemkiewicza"),
Piotra Gabryela („Siłą Rzeczy”),
Kamili Baranowskiej,
Małgorzaty Wołczyk („Margarita na sobotę"),
Marka Jana Chodakiewicza („Cyfrowa onuca"),
Łukasza Warzechy ("Konstytucja wolności"),
Macieja Pieczyńskiego ("Jak nas piszą na Wschodzie"),
Piotra Zychowicza, Tomasza Rowińskiego, Jacka Przybylskiego, Wojciecha Golonki i innych.
Zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert na stronie:
subskrypcja.dorzeczy.pl
Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!
Mamy nadzieję, że Ci z Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z naszej oferty dołączą do grona
naszych stałych Czytelników.