KrajSzokująca zbrodnia w Dąbrówce. "Jego głowa wisiała jak na włosku"

Szokująca zbrodnia w Dąbrówce. "Jego głowa wisiała jak na włosku"

fot. zdjęcie ilustracyjne
fot. zdjęcie ilustracyjne / Źródło: PAP / fot. Jakub Kaczmarczyk
Dodano 22
Szokujący mord w Dąbrówce (woj. kujawsko-pomorskie). 36-letni Krzysztof S. zabił na ulicy 32-letniego Artura Ch. w okrutny sposób.

Jak donosi portal "super Expressu", z piątku na sobotę Artur Ch. był w domu swojej narzeczonej, 22-letniej Mileny. Gdy rano mężczyzna wrócił do domu i wysiadł z auta, by otworzyć bramę, został zaatakowany przez swojego sąsiada, 36-letniego Krzysztofa S., który zadał mu ponad 30 mocnych uderzeń nożem w szyję. Ciosy okazały się śmiertelne. "Głowa Artura wisiała na włosku" - informuje portal "SE".

Zwłoki Artura koło godziny 8. znalazł ojciec mężczyzny. Wówczas znów zjawił się Krzysztof S., który zaczął składać kondolencje rodzinie. "Głośno mówił, co by zrobił mordercy, gdyby go złapał" - donosi serwis se.pl.

Policjanci ustalili, że kilka dni wcześniej Artur Ch. został dotkliwie pobity przez mężczyzn wynajętych przez S. Morderca został zatrzymany, przyznał się do zabójstwa, rozboju, ale także do zlecenia jednej osobie zabicia dwóch kolejnych osób.

Jak informują media, powodem zbrodni była zazdrość S. o Milenę. Przekonywał on kobietę, by została jego partnerką, ale ta nie była nim zainteresowana. Wtedy postanowił zabić swojego rywala, czyli narzeczonego Mileny.

– On był trochę dziwny. Mówiło się, że sektę chciał zakładać. Do kościoła nie chodził. Jak jego siostra ślubowała, to progu kościoła nie przekroczył. Biegał wieczorami. Ubierał się na czarno. Schudł strasznie – mówi mieszkaniec Dąbrówki.

Krzysztof S. został już aresztowany. Grozi mu dożywocie.

Czytaj także:
Makabryczne morderstwo w Nowym Dworze Gdańskim. Śledczy zbierali szczątki przez dwa dni

/ Źródło: se.pl

Czytaj także

 22
 • maszczyk IP
  my możemy tutaj wypowiadać swoje zdania, i ,,pomysły ale co to da,, TO NIC NIE ,,DA,,A TO DLATEGO ŻE NIEMA, KAR,,,CO TO JEST ŻE DOSTANIE KILKA LAT ODSIADKI,, ,,,NIC,, ALE ŻYJE, I JEST WDODATKU UTRZYMYWANY ZA ,NASZE PIENIĄDZE,,, ,,LUDZIE ,,,, MORDERCA,, JEST UTRZYMYWANY ZA NASZE PIENIĄDZE,,,, JAK TO JEST , TO JA MAM UTRZYMYWAĆ MORDERCÓW, CO TO ZA POMYSŁ, KTO TO TAKI za  IDIOTA TAK WYMYŚLIŁ,,,,,POSIEDZI TROCHE,,,UDA GŁUPA ,,WEZNĄ DO LECZENIA , ,,I PO PARU LATACH PUSZCZĄ, TO NIE JEST ,,SPRAWIEDLIWOŚĆ,,, TAKIE WYROKI TO SĄ POŚMIEWISKIEM,,, ORAZ POGARDĄ DLA RODZINY ORAZ DLA ,,OFIARY,, PUKI NIE ZMIENI SIĘ ,,MYŚLENIE TYCH PACANÓW,CO USTALAJĄ ,,PRAWO TO JESZCZE BĘDZIE GORZEJ ,,Z MORDERSTWAMI,,,,BO ,,TACY CZUJĄ SIĘ BEZ WINNI,, TYLKO,,,, KARA ,,ŚMIERCI MOŻE COŚ ZMIENIĆ,, A JEŚLI TEGO NIE BĘDZIE TO BĘDĄ ZABIJAĆ LUDZI JAK KACZKI,, ,,,,ZA ,,ZABICIE ,,PSA,,, LUB INNEGO ZWIERZAKA ,,SĄ WIĘKSZE KARY ,,,JAK ZA ,,ZABICIE CZŁOWIEKA , TO JEST PARANOJA, ,,TYLKO ,,WYROK JEDEN,,,,ŚMIERĆ ZA ,,ŚMIERĆ,, ,ŻYCIE,,, JEST JEDNO,,,
  Dodaj odpowiedź 0 0
    Odpowiedzi: 0
  • nie praktyk IP
   Chłopak ( K. S.) przegrał z  samym sobą (swoją obsesją), dlaczego jak on był taki zły jak twierdzicie, to nikt nie zgłaszał na policję ( bo wiecie że był dobrym człowiekiem, który nieszcześliwie sie zakochał - miał wielki problem i napewno on to wie, z którym nie poradził sobie . ON Wie też że cierpi teraz wiele osób, wspólczuje wszystkim których to dotyczy pośrednio i bezpośrednio. Emocje są złym doradcą- Pamietajcie przerwijcie fale ZEMSTY. Oszczędźcie Hejtu , szczególnie prosze o to katolików aby rozliczyli sie ze swoich uczynków, a nie oceniali ludzi po wierze czy ilości odwiedzin w kościele..... róbcie wszystko aby nie mnożyć ofiar......Płakać sie chce: każdy kto go zna wie że to co sie stało jest nie możliwe..... PS:- tu powinni zabrać głos psychiatrzy....OTELLO zbiera żniwa...( (
   Dodaj odpowiedź 2 2
     Odpowiedzi: 0
   • rabarbar IP
    Róbta co chceta na całego.
    Dodaj odpowiedź 10 0
      Odpowiedzi: 0
    • Profil psychologiczny IP
     Jak do kościoła nie chodził to zapewne lew
     acka ku wa wychowana na tvn i wybiórczej gadzinówce szechtera.
     Dodaj odpowiedź 19 9
       Odpowiedzi: 1
     • Konfederacja IP
      No cóż. Zaburzony osobnik zamordował . A przyczyną była pewnie zazdrość o  niewiastę. …. zbrodnia namiętności chyba.

      TYm razem nie  wirus.
      Dodaj odpowiedź 16 1
        Odpowiedzi: 0

      Czytaj także