KrajCimoszewicz atakuje ks. prof. Głoda. Mocna odpowiedź Ziemkiewicza

Cimoszewicz atakuje ks. prof. Głoda. Mocna odpowiedź Ziemkiewicza

Tomasz Cimoszewicz, poseł PO
Tomasz Cimoszewicz, poseł PO / Źródło: PAP / Leszek Szymański
Dodano
Poseł PO Tomasz Cimoszewicz skrytykował ks. prof. Głoda za jego niedawne słowa dotyczące życia małżeńskiego. Polityk zarzucił duchownemu, że wypowiada się na tematy, o których nie może mieć pojęcia. Na atak Cimoszewicza w zdecydowany sposób odpowiedział publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz.

"Co ksiądz może wiedzieć o życiu w związku ? Ksiądz dzieli się doświadczeniem czy wyimaginowaną rzeczywistością ?" – pytał Cimoszewicz na Twitterze.

Jego słowa spotkały się z szybką repliką Ziemkiewicza, który zarzucił posłowi, że wpisuje się w nurt prymitywnego antyklerykalizmu.

"Prymitywny dyskurs antyklerykalny u lewactwa zawsze na propsie. To samo może wiedzieć, co np. psychoterapeuta o życiu z fiksum-dyrdum, choć sam jest zupełnie normalny" – stwierdził publicysta "Do Rzeczy".

Czytaj także:
"Antyklerykalizm, nawet idiotyczny, zawsze dobrze się sprzeda". Terlikowski o doniesieniach dot. o. Rydzyka
Czytaj także:
"Kościół Katolicki powinien stanąć przed Trybunałem w Norymberdze". Pieczyński znów szokuje

/ Źródło: Twitter / @R_A_Ziemkiewicz, @tcimoszewicz
/ jfi
O północy z piątku na sobotę (19 na 20 października) rozpoczyna się cisza wyborcza [Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (21 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także