Na łamach „Do Rzeczy” również:
– Konflikt koordynatora służb specjalnych z szefem CBA i zmiana na stanowisku szefa tej służby. Wejście CBA do Najwyższej Izby Kontroli. Czy w ubiegłym tygodniu rozpoczęła się walka na szczytach władzy? I tak, i nie – pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Kulisy starcia”.
– Amerykański „Narcos: Mexico” i włoski „Zero Zero Zero” to dwa oblicza tej samej niekończącej się opowieści o wojnie z narkobiznesem – zauważa Piotr Gociek w tekście „Świat jest narkotykiem”.
– Klimatyzm w swoich różnych postaciach jest po prostu zagrożeniem dla naszej zachodniej cywilizacji – przekonuje Łukasz Warzecha w artykule „Wykańczanie strachem”.
– Bezwzględność komunistów zmusiła słowacki Kościół do zejścia do podziemia. Pomoc przyszła z Polski – od duchownych i świeckich – pisze Mirosław Szumiło w tekście „Boży przemytnicy”.
– Szkoci nie mogą być już jednocześnie w Unii Europejskiej i unii brytyjskiej. Czy wybiorą niepodległość? – zastanawia się Teresa Stylińska w tekście „Szkocja rozdarta”.
– Wybuch epidemii chińskiego koronawirusa zmusił wielu azjatyckich menedżerów do największego na świecie eksperymentu związanego z pracą zdalną. W niektórych branżach nieoczekiwany test przyniósł tak dobre rezultaty, że firmy chcą stale wykorzystywać zdalny tryb pracy – zauważa Jacek Przybylski w artykule „Koronawirus włączył tryb zdalny”.
Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Agnieszka Niewińska i Jacek Przybylski piszą o otwarciu największego w Europie zadaszonego parku wodnego, a także innych polskich aquaparkach.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 24 lutego 2020 r.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy tygodnika Do Rzeczy.
Regulamin i warunki licencjonowania materiałów prasowych.